...

oszczędzanie

oszczedzanie

Plany finansowe

To rozwiązania dla osób, które w bliższym lub dalszym horyzoncie czasowym chcą osiągnąć jasno i konkretnie sprecyzowane plany: zakup samochodu, wakacje, podróż dookoła świata, wykształcenie dzieci, bezpieczna i spokojna przyszłość na emeryturze – to tylko nieliczne z pomysłów, które można zrealizować dzięki konsekwencji w działaniu.

Spotkanie z ekspertem finansowym pozwala ułożyć optymalny plan finansowy, wyznaczając najważniejsze cele i określając czas na ich osiągnięcie, „zmierzyć siły na zamiary” oraz dobrać odpowiednie narzędzia do ich realizacji czy też dowiedzieć się jak umiejętnie pomnożyć oszczędności i ustalić podejście do ryzyka, tak aby dobrać najlepszą strategię inwestowania.

Plany emerytalne

Zgromadź kapitał na swoją emeryturę .
Chcesz uniezależnić się od państwowego systemu emerytalnego? Szukasz rozwiązania, które zapewni Ci stabilną przyszłość, ale nie wiesz, co wybrać? W jasny i klarowny sposób przedstawię Ci wszystkie możliwości finansowe – precyzyjnie dobrane do Twoich potrzeb i preferencji.

Ze mną zyskasz spokój i dodatkowe pieniądze w prosty i przyjemny sposób. Programy emerytalne pozwalają Ci zgromadzić kapitał na emeryturę bez ingerencji Państwa. Oszczędzasz według własnych zasad bez narzuconej z góry wysokości wpłacanej kwoty.

Masz nieograniczony dostęp do zebranych środków pieniężnych, a cały kapitał podlega dziedziczeniu bez podatku od spadków i darowizn określonej w umowie osobie, niekoniecznie spokrewnionej.

Gwarantuję Ci:
• Wybór najlepszego rozwiązania na rynku programów emerytalnych;
• Dziedziczenie oszczędności na prostych zasadach
• Bezpieczeństwo inwestycji
• Uniezależnienie od ZUS i Państwa
• Poprawę standardu życia na emeryturze.
logo joanna sidelnik
Nie przekładam zysku
nad reputację

Menu

Wszystkie prawa zastrzeżone – Joanna Sidelnik | Projekty opracowany i wykonany przez Hubert Jakubowski

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.