...
Rekomendacje

co mówią Ludzie

Bardzo profesjonalna i konkretna pomoc. Ogromna dostępność – Pani Joanna zawsze oddzwania i sprawnie odpisuje na maile. Mimo pozytywnej decyzji z jednego banku Pani Joanna poinformowała nas o możliwości złożenia wniosków w drugim banku (zmieniły się warunki wstępne), w związku z czym otrzymaliśmy kredyt w drugim banku na lepszych warunkach. Polecam w stu procentach.
Kasia i Michał Jankowscy
Polecam współpracę w każdym calu!!! Bałem się zakupu pierwszego mieszkania, ale z profesjonalną pomocą Pani Joanny wszystko udało się załatwić sprawnie i bezproblemowo. Bardzo dobry i szybki kontakt, pomoc i doradztwo w całym procesie zakupu, nie tylko kredytowym. Pełny profesjonalizm! Z kolejnym kredytem hipotecznym bez wątpliwości udam się tylko do Pani Joanny!
Tomasz Derewenda
Bardzo polecam Panią Joannę. Pani Joanna profesjonalnie i sprawnie pomogła przy ubieganiu się o kredyt hipoteczny. Wszystkie zagadnienia i niuanse potrafiła wyjaśnić w sposób logiczny i sprawny. Polecam!
Aleksandra Michalczyk
Spośród kilku doradców, z którymi byłam na konsultacjach, do przeprowadzenia procesu kredytowania wybrałam właśnie Panią Joannę, która wyróżnia się ogromnym profesjonalizmem, znajomością rynku oraz sprawną komunikacją. Serdecznie polecam!
Klaudia Wiśniewska
Profesjonalna i miła obsługa. Nie mam żadnych zastrzeżeń
Robert Zakrzewski
Po raz kolejny bardzo profesjonalnie i co najważniejsze skutecznie. Dziękuję
Darek Wrona
Bardzo szybkie i bezstresowe załatwienie kredytu, miła atmosfera. Pełen profesjonalizm! Jeszcze raz bardzo dziękuje i polecam!
Artur Szczepański
Polecam Panią Joannę. Szczegółowo odpowiada na pytania i potrafi wybrać najkorzystniejszą opcję. Doradziła nam gdzie najkorzystniej wziąć kredyt. Niezwykle miła i profesjonalna.
Jacek Włodarczyk
logo joanna sidelnik
Nie przekładam zysku
nad reputację

Menu

Wszystkie prawa zastrzeżone – Joanna Sidelnik | Projekty opracowany i wykonany przez Hubert Jakubowski

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.